Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


28.06.2014

Черкаська область: рятувальники і залізничники ліквідовують наслідки сходження товарного вагону з рейок (ОНОВЛЕНО) (ВІДЕО)

28 червня о 05:27 до Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області надійшла інформація про те, що біля залізничної станції «Хлистунівка» Городищенського району під час руху вантажного потягу сполученням Знам’янка - Миронівка, сталось сходження з рейок останнього вагону-цистерни зі зрідженим газом «Пропан-Бутан». Внаслідок цього було пошкоджено близько 150 м колій в обох напрямках. Цистерну не пошкоджено, загрози навколишньому середовищу та населенню не має.

 

О 14 год. 09 хв. відновлювальним потягом цистерну піднято та встановлено на колісні пари і проведено транспортування до вузлової залізничної станції. О 14 год. 15 хв. було розпочато другий аварійно-відновлювальний етап – підйом другого вагону та відновлення ділянки пошкодженої залізничної колії.  О 17 год. другий вагон було піднято, встановлено на колісні пари та транспортовано до вузлової залізничної станції. О 18 год. завершено заміну 15 м пошкоджених рійок та відновлено рух залізничного транспорту по однієї колії.

Попередня причина пригоди – пошкодження під час руху вісі колісної пари вагону.

 

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт було залучено 75 чоловік, відновлювальний та пожежний потяг та 3 од. техніки, з них від ДСНС України - 15 осіб та 3 од. техніки. Для ліквідації наслідків пригоди залучено відновлювальний потяг станції «Знам’янка», 50 працівників залізниці. Рух залізничного транспорту на період відновлювальних робіт забезпечено обхідними шляхами.

 

На місці пригоди працює оперативна група Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління ДСНС  України у Черкаській області
 Події 
 Новини