Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:119
Пожеж:102
Врятовано осіб:18
Врятовано будівель:32
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


26.02.2016

Пошуково-рятувальні роботи з пошуку постраждалих у відселеному будинку в Шевченківському районі міста Києва завершені (ВІДЕО)

З початку проведення робіт рятувальними підрозділами ДСНС з під завалу врятовано 6 осіб. 27 лютого о 04:25 з-під завалу вилучено тіло 1 загиблої особи. О 8:25 вилучено з-під завалу ще одне тіло загиблої особи. 27 лютого о 15:30 пошуково-рятувальні роботи з пошуку постраждалих у відселеному будинку в Шевченківському районі міста Києва завершені.

Таким чином, за час проведення пошуково-рятувальних робіт врятовано 6 осіб та вилучено з під завалів тіла 2 загиблих.

Протягом 3-х діб до проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено більше 600 осіб особового складу та 100 одиниць техніки від ДСНС України, КАРС «Київської служби порятунку», Національної поліції України, служб Київської міської адміністрації та Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

До рятувальних робіт залучалися кінологічна служба, ДП Мобільно-рятувальний центр та рятувальники КМДА. Для надання екстреної психологічної допомоги на місці події психологи   Головного  управління  ДСНС України  у м. Києві  проводили    роботу  з

 родичами осіб, які знаходилися під завалами та зі співробітниками аварійно-рятувальних служб з метою стабілізації їх морально-психологічного стану. При пошукових роботах використовували спеціальну техніку, тепловізори та запроваджували хвилини тиші.

 Охорону місця події здійснює Національна поліція.

  

 

 

ФОТОАЛЬБОМ 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба

ДСНС України
Додатково:

  • Фотоальбом
 Події 
 Новини